Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

28 sierpnia, 2014

PODSUMUJMY!

radofoto_ (18 of 46)

10 lat temu  zaczęła istnieć Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń Omega.  Od tego czasu wiele się zmieniło, a sama Omega wpisała się na stałe w życie mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego i okolic. Z okazji jubileuszu zapraszamy do podsumowania naszej dotychczasowej działalności.

AKTYWNE 10 LAT

Ponad 10 lat intensywnej działalności w lokalnym środowisku: Dziesiątki słuchaczy opuszczających co roku nasze mury, współpraca z firmami oraz instytucjami, tysiące stron przetłumaczonych dokumentów i to „na wczoraj”, wielokrotna obecność na Dniach Imielina, konkursy, zabawy, nagrody… Firma stworzona z ogromną pasją i zaangażowaniem przez te wszystkie lata służyła i nadal służy tutejszej i okolicznej społeczności: najpierw przy cichej ulicy Aptecznej 14, potem i obecnie przy głównej ulicy Imielińskiej 61.

radofoto_ (23 of 46)

PROFESJONALNIE I NA MIEJSCU

Uczą się z nami rodzice oraz ich pociechy; seniorzy i juniorzy; nasi tłumacze opracowują teksty dla tych, którzy wyjeżdżają zagranicę, jak i dla tych, którzy właśnie zdecydowali się wrócić; dla tych, którzy sprowadzili samochód i dla tych, którzy zamierzają podpisać intratny kontrakt. Słowem – jesteśmy dla wszystkich! Od ponad 10 lat świadczymy usługi językowe w bardzo szerokim zakresie i na wysokim poziomie. I jesteśmy na miejscu: tutaj, w Imielinie. Co więcej, doceniają nas osoby z całego powiatu, a nawet z miast ościennych – Mysłowic czy Jaworzna.

radofoto_ (30 of 46)

ZACZYNAMY NOWY ROZDZIAŁ

W tym roku po raz kolejny rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z nowym zapałem, w nowych barwach, z nową jakością i nowocześnie. Przyjdź do nas i zobaczysz, co się zmieniło. Gruntownie odnowiliśmy wszystkie pomieszczenia, dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym skutecznie wspomagającym proces nauczania, nasi lektorzy będą w trakcie roku szkolnego nieustannie się doskonalić poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach oraz poprzez nadzór metodyczny, nasi słuchacze mają szansę otrzymać korzystne rabaty. Podejmujemy nieustanne wysiłki, aby Szkoła i Biuro Tłumaczeń nadal dobrze służyły mieszkańcom powiatu bieruńsko – lędzińskiego i okolic.

radofoto_ (39 of 46)

ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do Biura Tłumaczeń w centrali firmy w Imielinie oraz w naszej filii w Jaworznie – Jeleniu, a także na zajęcia językowe w Imielinie. Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku także prowadzimy zapisy do grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych, proponujemy również komfortowe zajęcia w grupach 2-osobowych oraz indywidualne, a także kursy specjalistyczne: przygotowujące do matury, egzaminów międzynarodowych oraz branżowe. Każdy nowy słuchacz przechodzi rozmowę kwalifikacyjną, na podstawie której zostaje przydzielony do grupy na swoim poziomie zaawansowania.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualności

wrz , 20
2022

Kalendarz dni wolnych 2022/2023

Rozpiska świąt oraz dni wolnych na semestr jesienno-zimowy 2022/2023 🙂

Czytaj dalej

sie , 25
2022

Zapisy na nowy semestr

Początek nowego roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! Semestr jesienno-zimowy rozpoczynamy już 19 września! Zapraszamy do zapisów kontakt:600 415 607730 289 38832 225 63 67sekretariat@szkolaomega.plZapisu można również dokonać poprzez wysłanie nam wiadomości na Facebooku lub ...

Czytaj dalej