Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

Nasza kadra

 

 

 

 

Karolina Jaromin

Absolwentka Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim i posiadaczka Międzynarodowych Certyfikatów z języka angielskiego. Od kilku lat naucza dzieci i dorosłych. Uważa, że pracując z ludźmi nigdy nie można się nudzić. Od zawsze lubiła uczyć się języków, a teraz czerpie przyjemność z przygotowywania ciekawych i różnorodnych zajęć. Nie znosi nudy. W wolnych chwilach czyta książki i gra w squasha.

Anna Baron

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego w Sosnowcu, oraz Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Śląskim, pedagog i oligofrenopedagog. Prowadzi zajęcia z języka włoskiego i francuskiego. W czasie studiów doskonaliła znajomość języka francuskiego w Paryżu, gdzie spędziła osiem miesięcy. Pracuje w Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach, jako i pedagog i nauczyciel języka francuskiego.

 

 

KATARZYNA SAPETA-CZAJKA.

 

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Choć tego nie czuje, jej przygoda z nauczaniem języka angielskiego trwa już 10 lat. W tym czasie zetknęła się z uczniami należącymi do różnych grup wiekowych oraz reprezentującymi różne poziomy zaawansowania. Obecnie duża część jej aktywności zawodowej koncentruje się wokół tłumaczeń. Prywatnie zajmuje się swoją zbuntowaną dwulatką oraz rozwija przekazane w genach zamiłowanie do szycia.

 

DARIA KUĆ

 

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego o kierunku filologia angielska, studiów podyplomowych „Multimedia w Edukacji” w Wyższej Szkole Humanistycznej im. ks. J.Tischnera w Krakowie oraz wielu szkoleń metodycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w uczeniu młodzieży i dorosłych. Od  ponad 10 lat  czynny egzaminator maturalny w Centralnej Komisji Edukacyjnej w Jaworznie.

Interesuje się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, w pracy korzysta z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi. Od 12 lat związana zawodowo z I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jaworznie.  W wolnym czasie podróżuje, gra na pianinie i tworzy biżuterię.

 

 

Nasi lektorzy zapraszają na zajęcia:

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

 JĘZYK NIEMIECKI


JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK SZWEDZKI

Aktualności

wrz , 20
2022

Kalendarz dni wolnych 2022/2023

Rozpiska świąt oraz dni wolnych na semestr jesienno-zimowy 2022/2023 🙂

Czytaj dalej

sie , 25
2022

Zapisy na nowy semestr

Początek nowego roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! Semestr jesienno-zimowy rozpoczynamy już 19 września! Zapraszamy do zapisów kontakt:600 415 607730 289 38832 225 63 67sekretariat@szkolaomega.plZapisu można również dokonać poprzez wysłanie nam wiadomości na Facebooku lub ...

Czytaj dalej